Најмлађи такмичари Стонотениског клуба „Селенча” забележили су пласмане на победничко постоље на традиционалном Меморијалном турниру „Имре Кабок”, који је одржан у недељу, 21. јуна, у Руском Селу. Овај спортски догађај, који се сваке године организује у знак сећања на некадашњег локалног и градског функционера Имреа Кабока, окупио је бројне младе стонотенисере из различитих делова Војводине у сали Основне школе „Глигорије Попов”.
У фокусу такмичења за екипу из Селенче били су наступи њихових најмлађих селекција, који су се надметали у неколико узрасних категорија. Најуспешнији резултат међу њима остварио је Јан Нимет, који је у категорији забавишта успео да дође до самог завршетка такмичења и освоји друго место.
Веома запажен и интензиван наступ на овом турниру имао је и Лукас Нимет. Он се најпре такмичио у својој старосној конкуренцији, где је у категорији дечака првог и другог разреда освојио треће место. Након тога, Лукас је одмерио снаге и са старијим такмичарима, наступивши и у категорији за дечаке трећег и четвртог разреда.
Поред њих, на турниру у Руском Селу наступио је и Филип Частван. Он је представљао Стонотениски клуб „Селенча” у својој старосној групи, где је након одиграних мечева такмичење завршио у групној фази. Из управе Стонотениског клуба „Селенча” након завршетка турнира упутили су званичне честитке својим члановима на приказаној игри, труду и постигнутим спортским резултатима у јакој регионалној конкуренцији.









